Amerikanlar kilo verme konusunda iddalı, fakat rekoru kıran bir Türk oldu!


TV Ürünü: 

Yabancı gazeteler yakın zamanda Minnesota’lı diyetisyenler tarafından keşfedilen yöntem sayesinde obezite hastalarında kayda değer kilo kaybı gözlemlediklerini belirtiyor. Bünyeleri daha önce denedikleri hiçbir diyete yanıt vermeyen insanlar bile bu yöntem sayesinde 1 ay içerisinde 10-14 kg arası kilo verebiliyor.

Hepsi bir yana, şu ana kadarki kilo kaybı rekorunu hiçbir diyet veya egzersiz yapmadan 2 ay gibi kısa bir süre içinde 24 kilo veren İstanbul – Anadolu yakasından 36 yaşındaki Ahmet tutuyor. Vücudundaki bu büyük değişime rağmen, sağlığı hiçbir şekilde etkilenmeyen ve 5 aydır yeni kilosunu koruyan Ahmet hiç olmadığı kadar mutlu olduğunu belirtti. Ahmet:

“Vücudumun bir motor gibi durmadan kalori yakıyormuş gibi hissediyordum”

Bu kadar kısa süre içinde 24 kilo vermeyi nasıl başardı? Nasıl bir yöntem uyguluyor?

Ahmet bu sorulara şöyle cevap verdi:

Yaşam tarzım kilo vermeye hiç uygun değil, birayı çok severim ve spor salonlarına gitmeye veya kendimle ilgilenmeye zamanım yok, bu yüzden de hafif göbekli, fazla göz alıcı olmayan biriydim. Eşim bu konuyu fazla umursamıyordu. Fakat arkadaşlarıyla sohbet ederken konusu açılınca benim hakkımda şöyle dediğini duydum:

‘..bi Kıvanç Tatlıtuğ değil tabii…’

Bunu duymak pek hoşuma gitmedi tabii, fakat son 4 yılda ipin ucunu hafiften kaçırdığım için bir cevap da veremedim. Birçok kez yaşam stilimi değiştirmeye, kontrolü ele almaya karar verdim fakat dikkatlice yediğim her şeyin kalorilerini saymak ve disiplinli beslenmek bana imkansız görünüyordu. Birkaç günlüğüne motivasyonumu toplayıp çeşitli diyetler, beslenme yöntemleri denerdim fakat daha başlamadan sonuç belliydi. Büyük değişim bana Temmuz’un 13’ünde geldi.

Hayatımda muazzam değişikliklere sebep olacak, küçük, beyaz bir kutu içinde gelen bu inanılmaz hapların elime geçtiği o güneşli, sakin ve huzur dolu günü hatırlıyorum. Amerikada yaşayan ablam üzerinde ‘Bir de bunu dene Ahmet,

‘Amerikada kilo kaybı denince akla bu geliyor.’

Meraklanmaya başlamıştım. Düz Karın İlkeleri’ni ve yağ yakmakla sorumlu bu besin maddesini araştırdım ve farklı internet sitelerinde yüzlerce farklı görüş okudum. Herkes ürünün nasıl harika olduğundan, yavaş metabolizmalarda harikalar yarattığından, çok etkili olduğundan ve hiçbir şekilde bağımlılık oluşturmadğından bahsediyordu. O zamanlar Türkiye’de satılmıyordu. Ablam sağolsun, bedavadan iki kutu elime geçmişti, tam 2 ay yetecek kadar. Günde 2 bardak içtim, kahvaltıdan önce ve yemekte. Bir de normalden fazla su içmeye başladım. Bu kadar – özel bir diyet, ya da egzersiz yapmadım. İlk günden kilo vermeye başladım.

‘Yağlar resmen yok oluyormuş gibiydi’

Vücudumun bir motor gibi durmadan kalori yakıyormuş gibi hissediyordum – karnım her geçen gün daha da küçülüyordu. Yağların altında saklı duran kaslarım hafif hafif şekillerini belli etmeye başlıyordu. 8 hafta sonunda 77 kiloya düştüm, tam 24 kilo vermiştim. Artık daha genç gözüküyorum, daha erkeksiyim ve slim fit kıyafetler üzerime oturuyor. Çekici hissediyorum… ve kadınların çapkın bakışları yok mu :D Pozitif düşünüyorum ve hayat şimdiden on kat daha keyifli geliyor.

İstanbul – Anadolu Yakası’ndan Ahmet (36) günde 2 bardak Yeşil Kahve CoffeeFit alarak 8 haftada 24 kilo verdi.

Obezite hastalarını bu ilaç ile tedavi eden diyetisyen Dr. Julia Weston’a Yeşil Kahve CoffeeFit ürününün gücünün ne olduğunu sorduk.

Kilo vermek nasıl aynı anda hem doğal hem güvenli hem de etkili olabilir?

Yeşil Kahve CoffeeFit Ürününün gücü en önemli bileşeninde yatıyor – Yeşil Kahve Çekirdeği (Güney Amerika civarlarında yetişen ve çok yüksek ORAC faktörüne sahip olan, yani yüksek oranda antioksidan içeren küçük bir bitki). Günümüzde, birçok toplum günlük beslenme şekilleri nedeniyle bu önemli bileşenden tamamen yoksun kalıyor. Obezite ile mücadele eden insanlar düşük kalorili diyetleri deniyor, sağlıklı denilen yiyecekleri tüketmeye çalışıyor fakat yine de kilo veremiyor. Çünkü beslenmelerine bu bileşeni eklemeleri gerektiğini bilmiyorlar.

Bileşen, tek başına tüm gereksiz yağ hücrelerini yok ediyor

Tipik kilo verme amaçlı diyet
Yeşil Kahve Çekirdeği ile desteklenmiş
beslenme planı
yağ
dokusu
(yakılması
en zor)
Yağ dokusu yavaş yavaş yakılır.
Yeşil Kahve Çekirdeği içten çalışır
ve yağ dokusunun yakımını hızlandırır.

İnsanlar üç tip yağa sahiptir, en çok sıkıntı çekilen göbek, kalça ve bel üzerindeki yağlar da bu üç kategoriye dahildir. Bu yağlar antioksidanlar olmadan yakılamaz. Günümüzde tüketilen modern işlenmiş yiyecekler neredeyse hiç antioksidan içermez, bu da vücudun ‘en kötü’ yağlara ulaşımını kısıtlar, yakılmalarını engeller. Beslenmenize yeterli miktarda antioksidan ilave etmenizin tek yolu ise yardımcı ürünler kullanmanız. Yeşil Kahve CoffeeFit ürünü Yeşil Kahve Çekirdeği içeriyor ve şu ana kadar incelenmiş ürünler arasında en yüksek antioksidan oranına sahip. Kilo kaybı bu şekilde mümkün oluyor.

Diğer yöntemlerden 3 kat daha etkili!

Dengeli bir beslenme ve Yeşil Kahve CoffeeFit ürününün katkısı ile diğer ürünlere oranla kilo kaybının 3 kat hızlandığı gözlemleniyor. Bu da geleneksel yöntemlerle haftada 1 kilo kaybediyorsanız bu metodla 3 kilo kaybedebileceğiniz anlamına geliyor.
Ürün 3 aşamada çalışıyor::

  1. İlk aşamada vücut genelinde gereksiz yağ dokusu yakılıyor.
  2. Sonrasında, tüm vücudunuzu arta kalan gereksiz yağ tabakasından ve toksinlerden arındırılıyor.
  3. En sonunda, metabolizmayı uyararak kaybettiğiniz kiloları geri almanızı (yo-yo etkisi) engelliyor

Amazon bitkisinin doğal özünün yanı sıra, etkisini katlayan diğer bileşenler de içeriyor; EGCC adlı kandaki şeker seviyesini ayarlayan madde, vücudun daha verimli yağ yakabilmesi için kafein, toksik maddelerin arındırılmasına yardımcı olması için yeşil çay ve metabolizmayı hızlandıran krom gibi maddeler.

Ülkemizde Yeşil Kahve CoffeeFit (60 bardak) direkt olarak üretici firmasından alabilirsiniz.

Resmi sitesinden satın almak için tıklayın: zayiflamakahvesi.com
 

Şok Haber: Birçok insanın kilo verememesinin nedeni olan eksik madde bulundu!

Günümüzün işlenmiş yiyeceklerinde bulunmayan, Yeşil Kahve Çekirdeği adındaki bir meyve özü kilo kaybı konusunda harikalar yaratıyor. Diyetinize ekleyerek 4 haftada 10-14 kilo verebiliyorsunuz.

Yeşil Kahve CoffeeFit yardımcı besinlerinin vücut tarafından kolaylıkla alınan bu meyve özünden içerdiği deneylerle kanıtlanmıştır.

Adım 1:

Yeşil Kahve CoffeeFit ürününü deneyin.

Adım 2:

Günde iki bardak için, ve 5 Düz Karın İlkesi’ni uygulayın.

*** Uyarı ***
Teklif şu süreye kadar geçerlidir:


Sonuçlar:

Nathalie
Safiye

Marc
Berat

Janine
Hatice


Hava Durumu

Yorumlar (47/47)

Şu makalenin yorumlarını okuyorsunuz: " Amerikanlar kilo verme konusunda iddalı, fakat rekoru kıran bir Türk oldu! "
hevalen07
Arkadaşlarımla uzun süredir kilo vermek için etkili bir yol arıyorduk. Birkaç ay önce bir bilimadamının Yeşil Kahve Çekirdeği üzerinde bir araştırma yaptığını duyduk ve araştırma sonuçlarını heyecanla beklemeye başladık. Araştırması yayımlanınca ve ürün markete girince hep beraber sipariş verdik (bu sayede 2 kutu da bedavaya geldi) ve her birimiz 5 kilodan fazla verdik. Mükemmel bir ürün, resmen hayatımızı değiştirdi. Bu fırsattan yararlanmayı planlayan herkese iyi şanslar.
n500
Bu haberi geçen gün televizyonda gördüm ve gözlerime inanamadım. Gelecek ay evleniyorum, o yüzden benim için şu an çok ideal bir ürün.
belinay1803
Okudum, tıkladım sipariş ettim. İşe yarayacak mı acaba bekliyorum elime geçmesini :)
123
Tüm arkadaşlarım bundan bahsediyo. Annem bile komşu 15 günde 10 kilo vermiş bununla dediğini duydum. Ben de sipariş ediyorum şimdi :)
chapulcumervefb01
Etkisini gördüğüne sevindim :) iyi şanslar
hatice81818
Bu ürün inanılmaz. En iyi arkadaşım bir süredir kullanıyor ve bayağı kilo verdi. Söyleyince inanamadım, kendim araştırdım bu makaleye denk geldim. 60 günlük test periyodu vermelerine şaşırdım (kilo vermezseni paranızı iade ediyorlar). Benim arkadaş 150 lira civarı almış ve pişman değil. Yukardan bir hediye gibi bi şey bu. Çok teşekkürler.
Namyeluss
Çok uzun süredir kilo vermeye çalışıyorum umarım işe yarar.. Sipariş butonuna tıkladım formu doldurdum. Sonra bi diyetisyen aradı verdiğim numaradan, danışma için. Sonra adresimi ve bilgilerimi doğruladılar telefonda. Çok profesyonel çalışıyolar. Spor salonuna da yazıldım yaz gelmeden 15 kilo vermem lazım!
Toprakmah
2 kutu sipariş ettim gelmesini dört gözle bekliyorum. Hemen kullanmaya başlıycam, kutuda kullanım talimatları vardır inş.
yasincubuklu
Eşim kullanıyor bundan (kilo vereceğim diye denemediği şey kalmadı), başta güldüm tabi. İşe yaradığını görünceye kadar… Artık çok daha güzel görünüyor ve hissediyor. Ben de başlayacağım.
Sofi13
Arkadaşım 3 hafta önce bu meyveden içeren başka bi ürün tavsiye etti. 3 gün içinde sipariş ettim elime ulaştı (kargo bedava olmasına rağmen). Gerçekten inanılmaz acaba 3. Ve 4. Haftada ne gibi değişiklikler göreceğim :))
Melisa
Motivasyon çok önemli tabii ama bu da diğerleri gibi sahte mi bilmiyorum denemek lazım ilk önce. 2 kutu alıyprum işe yararsa buraya yazarım
agness69
Melissa ben de aynı şekilde düşünüyodum ama Yeşil Kahve CoffeeFit kullanmaya başladığımdan beri 9 kilo verdim çok iyi hissediyorum. Artık kişisel temizliğimi daha kolay halledebiliyorum ve eklem ağrılarım eklemlere düşen baskı azaldığı için azaldı. Kullandıktan sonra yaz bizi bilgilendir nasıl gittiği hakkında
Mara
Birilieri alıp denesin biz de alırız işe yarıyorsa ;)
Suvlaki
Hamilelik sonrası alınan kilolarda da işe yarıyor mu?
selena
Kulağa inanılmaz geliyor… ama bir sürü insan işe yarıyor demiş var bir hikmet demek ki. Yarın başlıyorum ben de
Bdagdelen
Böyle bir sürü ürün denedim, her türlü diyeti de uyguladım. 1-2 kilo verip sonra verdiklerimin hepsini geri aldım. Yeşil Kahve CoffeeFit ile de riske girmek istemiyorum sizi de uyarıyorum..
Hosea
O zaman deneyip gör bende işe yaradı bir sürü kişi de işe yaradı diyor ama herkesin bünyesi aynı şekilde tepki verecek diye bir şey yok.
y.uya
Bence sahtedir öyle şey mi olur
reiko13
Ben bu ürüne karşı da değilim yanında değilim ama iyi bir şey mi bu? Az önce sipariş ettim ve verebildiğim kadar kilo vermek istiyorum. Çok kiloluyum ama 4 yıl önce tiroid bezlerimi aldırdığım için. Hiçkimse anlamıyor tabii az ye diyorlar. Bu kadar kilo vereni gördükten sonra benim de ilgimi çekti – ama benim için de işe yarar mı işte? Aynı zamanda yüzmeye ve spora da başlayacağım. Bakalım Yeşil Kahve CoffeeFit işe yarıyor mu. Hepinize iyi şanslar inş. işe yarar!
kalinopsia
inanılmaz bir haftadan kısa sürede 2 kilo
ayse1312
ben sadece mısır yağlı denedim ama sonuçlar arasında fark göremedim, olumlu tarafı mısır tadı :) kafeinli bardak denersen haber ver bilelim hepimiz.
ayhanx08
İnanılmazz… 2 hafta kadar önce 1 kutu Yeşil Kahve CoffeeFit aldım ve 2,5 kilo verdim çok mutluyummm. 3 kutu daha alıyorum birisi de arkadaşıma!! Gerçek olamayacak kadar iyi. Bugüne kadar bir sürü ürün denedim ama hepsi de hayal kırıklığıyla sonuçlandı, bu hariç. Başka haplara para harcamayı kesin Yeşil Kahve CoffeeFit alın!
filiz_ilhan_12
İyi gidiyor ilk 4 günde 1 kilo verdim sürekli ofiste olduğumu ve normalden de az hareket ettiğimi göz önüne alınca çok iyi bir sonuç. Kafein daha da etkili yapıyor galiba.
narda8
meraba ben bunu denedim bir ayda 4 kilo verebildim
Halamkibar
yorumun için teşekkürler, inşallah ileride iştahım da azalır ben de aynı sonuçları alırım
selin215
Sana neden öyle olmuş şaşırdım, ben daha ilk kullanmaya başladığımda tok hissetmeye başladım, belki de o yüzden kilo veriyorum. Ara sıra aşağı-yukarı dalgalanmalar oluyor ama sorun olmuyor, belki de senin bünyende de öyle çalışıyordur.
zornik
Yeşil Kahve CoffeeFit kullanmaya başladığımdan beri çok enerjik hissediyorum, tek endişem biraz iştahım kabardı, ama umarım o da kendiliğinden gider. Birkaç gün sonra tekrar yazıp bilgilendiririm
c_caliskan
Önceki tecrübelerim dolayısıyla gaza gelip araştırma yapmadan bir şey almanın iyi bir şey olmadığını biliyorum, bu nedenle Yeşil Kahve CoffeeFit , nedir ne değildir iyice araştırdım, bütün bloglara forumlara baktım. En büyük avantajı yağ yakımında çok etkili Yeşil Kahve Çekirdeği içermesi.Tamamen güvenli, doğal bir bitki. Baş dönmesi çarpıntı gibi sorunlara kesinlikle neden olmuyor. 3 gündür Yeşil Kahve CoffeeFit kullanıyorum 1 kilo verdim şimdiden, bu sefer başaracağım gibi görünüyor.
Hbursa
Yeşil Kahve CoffeeFit denedim ve bir ayda 6 kilo verdim, bir yıl geçti hala verdiğim kiloları geri almadım!
diddledeedee
hadi bakalım nasıl acaba!!! cazgeçmek yok vereceğim bu kiloları!!!
Cabirkirci
Doğum günümde bir kutu Yeşil Kahve CoffeeFit hediye geldi. Annem kendi kilolarını vermesinde işe yaradığını ve benim de denememi istediğini söyledi :) 26 bardak sonra pantolonlar sıkmamaya başladı. Kesinlikle pantolonların gevşemeye başladığını hissediyorum :) yess
wildONE
Yorumları okuduktan sonra kendi kendime dedim ne kaybedebilirsin ki, sipariş ettim :)
kasimpasali
3 haftadır alıyorum ama sadece 2 kilo verebildim :( Daha fazla veririm diye umuyorum öyle olur umarım
buse117
Ben de kilo vermeye başladım! Hepimiz veririm umarım
Melisa
22 yaşındayım ve hedefim 15 kilo vermekti. Başta yapabileceğime ben de inanmıyorudum ama denemey karar verdim. Farklı ilaçlar, yağ yakıcıları vb. kullandım. Bazıları sivilce ve akne sorunu yaptı. En sonunda Yeşil Kahve CoffeeFit ile ilgili bir makale okudum ve 106 kilo iken kullanmaya başladım. 3 ay sonra 86 kiloya düştüm. Siparişlerim hep zamanında geldi ve oturmuş bir sistemin olması önemli. Müşteri servisi çok profesyonel. Kendi tecrübelerime dayanarak herkese Yeşil Kahve CoffeeFit tavsiye ediyorum. Gerçekten çok iyi bir ürün.
Papatyazin22
Bir kutuyla başladım ve bir kutu 6 kilo vermem için yetti . Şimdi yaza girmeden 10 kilo daha vermek için tekrar sipariş edeceğim. Bana göre denediğim en iyi diyet ürünü ve yan etkisi yok, dahası artık zaman bulamadığım için egzersiz de yapamıyorum. Yani benim için ideal bir çözüm bu haplar. Tavsiye ederimm
melikey
30 yaşındayım ve kilo vermek için herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Yeşil Kahve CoffeeFit kullanmaya başladıktan sonra, 3 ayda 8 kilo verdim. En iyi yanı uykusuzluk ve çarpıntı gibi hiçbir yan etkisi olmaması.. Eskiden kullandığım ilaçları bu tip yan etkiler nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştım. Şimdiden bir kutu daha sipariş ettim herkeze öneriyorum.
eski toprak
Yıllardır kilo vermeye çalışıyorum ama hep hüsranla karşılaşıyordum. 32 yaşındayım ve eskiden vücudumdan nefret ediyordum. İkinci çocuğum doğduğundan beri bir gram dahi kilo verememiştim. Boşa çabalıyordum. Farklı ek besinler, haplar, yağ yakıcılar, aloe vera kabak diyeti gibi şeyler denedim. Hiç sonuç göremiyordum belki de yeterince sabırlı değildim. Bu ürüne de şüpheyle yaklaşmama şaşırmamak gerek. Ama sonra dedim bunu da deneyeyim, ne kaybedebilirim ki? Hiçbir şey. Üstüne üstlük bir ay sonra işe yaramazsa para iadesi de alabilirim. Sonuçta bir kutu Yeşil Kahve CoffeeFit aldım işte. 2 gün sonra elime ulaştı. Kullanmaya başladım ve sonuçları bekledim. İlk 7 günde 2 kilo verdim. Eskisine göre çok daha enerjiğim ve çok iyi hissediyorum. Eskiden denediğim ürünlerde hiç farklı bir şey hissetmemiştim, enerjik değildim. Yeşil Kahve CoffeeFit denedikten sonra farklar açık açık görülüyor. Çok mutluyum ve verebildiğim kiloları düşündükçe daha da mutlu oluyorum. Hiç bir haftadan fazla devam edememiştim. Haftaya ailecek buluşacağız, acaba akrabalarım beni böyle görünce ne diyecek :)
madwoman
Sadece 1 haftadır Yeşil Kahve CoffeeFit kullandığım için uzun vadede ne kadar etkili olur bir şey diyemeyeceğim ama ilk 7 günde 3 kilo verdim bile ve daha 40 bardak daha var :) Başaracağım, başarmalıyım :)
Sookie
Bir kutu Yeşil Kahve CoffeeFit ile neredeyse 6 kilo verdim.. Böyle bir şey nasıl yasa olur anlamıyorum çünkü çok enerjik hissediyorum mutluluktan galiba :) İNANILMAZ TEK KELİMEYLE
Murattt190
Malatyadan selamlar!

Yorum :